۱۴:۲۱:۴۰ - پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
منصور طالب پور فرماندار شهرستان شبستر:
۱۲۷ شعبه اخذ رای در شهرستان شبستر آماده برگزاری انتخابات می شود
منصور طالب پور فرماندار شبستر گفت: ۱۲۷ شعبه اخذ رای در انتخابات روز ۲۹ اردیبهشت ماه کار ثبت نام و اخذ آرای مردم شهرستان را برعهده خواهند داشت.

منصور طالب پور فرماندار شبستر گفت: ۱۲۷  شعبه اخذ رای در انتخابات روز ۲۹ اردیبهشت ماه متشکل از ۲۲۰۰نفر از دست اندر کاران اجرایی ، نظارت ، بازرسی و نیروی انتظامی کار جمع آوری آراء مردم شهرستان را برعهده خواهند داشت.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات انتخابات شهرستان شبستر؛ فرماندار شبستر با بیان اینکه برنامه های انتخابات در شهرستان طبق جدول زمان بندی انجام شده است گفت: تمهیدات لازم به‌ منظور برگزاری انتخاباتی باشکوه در این شهرستان اندیشیده شده است و با همکاری و تعاملی که بین هیأت اجرایی و نظارت وجود دارد برنامه ها به خوبی پیش می‌رود و این هماهنگی در برگزاری انتخاباتی سالم بسیار ضروری است.

طالب پور در ادامه برخی از وظایف هیأت اجرایی را مطرح نمود و گفت: وظیفه هیأت اجرایی، اجرای قانونمند انتخابات است و باید با بی طرفی کامل انتخابات را برگزار نماید تا آرای مردم انتخابات در کمال امنیت و آرامش به کرسی بنشیند.

وی افزود : از ۱۲۷ شعبه اخذ رای ۴۱ شعبه شهری و ۸۴ شعبه روستایی برای هردو انتخابات پیش بینی شده و ۲ شعبه نیز بصورت سیّار صرفاً اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری را بر عهده دار خواهد بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب