۱۲:۴۵:۵۹ - شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعضای علی البدل شورای شهر تسوج معرفی شدند
با برگزاری مراسم معارفه و تحلیف، اعضای علی البدل شورای اسلامی شهر تسوج ، ضمن قرائت سوگند ، فعالیت خود را به عنوان اعضای اصلی آغاز کردند.

مراسم معارفه و تحلیف اعضای علی‌البدل شورای اسلامی شهر تسوج با حضور مهندس کریمی پور کارشناس امور شهری و شوراهای فرمانداری شهرستان شبستر و اعضای شورای اسلامی شهر و آقای مهندس نقی خادم سرپرست شهرداری تسوج برگزار شد.
مهندس احد کریمی پور در نشست با اعضای شورای اسلامی شهر گفت: شوراهای اسلامی با انجام کارهای جمعی و همفکری با یکدیگر نسبت به رفع مشکلات مردم تلاش کنند.
وی گفت : هر زمانی که اعضای شورای شهر با همفکری همدیگر و با الویت بندی بر اساس نیازهای مردم و با یک نگاه کلی و به دور از حواشی اقدام به انجام وظایف کرده اند شاهد موفقیت های چشم گیری بوده ایم .
کارشناس امور شهری و شوراهای فرمانداری خواستار ایجاد یک تفکر مثبت و مبتنی بر احترام به تک تک اعضا و مردم در میان اعضای شورای شهر شد و اظهار داشت : با این تفکر و رویه در راستای اعتماد سازی ، رفع مسائل و مشکلات شهر قدم برداریم.
وی از شوراهای اسلامی خواست با اولویت بندی و نیاز سنجی مطالبات ضروری مردم را مورد توجه قرار داده و پیگیری نمایند.
کارشناس امور شهری و شوراهای شهرستان ضمن تقدیر از تلاش های اعضای قبلی افزود : چنانکه هر کدام از اعضای شورای اسلامی تعلیق شده در خصوص اتهامات وارده تبرئه شوند مجددا به فعالیت در شورای اسلامی دعوت خواهند شد.
گفتنی آقای جلال زینالی در جایگاه ریاست شورا ابقاء وباانتخابات داخلی هیات رییسه برای تصدی عناوین نایب رییس ، منشی اول و دوم شورای اسلامی رای گیری و به ترتیب آقایان پرویز کوشایان بعنوان نائب رئیس ، محمد جودتی منشی اول و میر علی اصغر واعظ موسوی بعنوان منشی دوم انتخاب شدند.

photo_2016-11-26_12-45-13 photo_2016-11-26_12-45-21

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب