۱۴:۰۶:۴۱ - دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همراهی و همدلی مسئولین در پیشبرد اهداف نظام آموزش و پروش مهم است
فرماندار شهرستان شبستر در این جلسه ضمن ابراز رضایت از وضعیت بازگشایی مدارس در آغاز سالتحصیلی، از مدیر، کارشناسان اداره و کلیه عوامل اجرایی مدارس که با تلاش وافر خود محیطی آرام، شاد و مطمئن را برای ۱۳ هزار دانش آموز شبستری در سالتحصیلی ۹۶-۹۵ آماده نمودند و دلگرمی و اطمینان خاطر اولیای دانش آموزان […]

فرماندار شهرستان شبستر در این جلسه ضمن ابراز رضایت از وضعیت بازگشایی مدارس در آغاز سالتحصیلی، از مدیر، کارشناسان اداره و کلیه عوامل اجرایی مدارس که با تلاش وافر خود محیطی آرام، شاد و مطمئن را برای ۱۳ هزار دانش آموز شبستری در سالتحصیلی ۹۶-۹۵ آماده نمودند و دلگرمی و اطمینان خاطر اولیای دانش آموزان را بوجود آوردند، قدردانی نمود.

منصور طالب پور با اشاره به اقدامات خیرین بزرگوار اظهار داشت: با توجه به گستردگی دستگاه تعلیم و تربیت و تنوع برنامه ها و اهداف آن، مشارکت همگان بویژه خیرین در امرمدرسه سازی برای تعلیم و تربیت در مدیریت آموزش و پرورش یک ضرورت مهم است.

نماینده عالی دولت در شهرستان درپایان با تأکید برلزوم همراهی و مشارکت مدیران دربرگزاری سرشماری عمومی نفوس و مسکن به عنوان یک طرح بزرگ ملی اظهار امیدواری کرد: اهمیت و نتایج مثبت این طرح به جامعه و مردم برمی گردد لذا با اطلاع رسانی به موقع ومناسب و شرکت درآن بتوانیم گامی درجهت پیشرفت ایران اسلامی برداریم.

مدیر آموزش و پرورش منطقه عنوان کرد: معلمان جامعه، تمدن آفرین و انسان سازان نسل آینده هستند.

ابوالفضل سرتیپی در این جلسه ضمن قدردانی از همکاری و همیاری مسئولان که در بازگشایی مطلوب مدارس در سالتحصیلی ۹۶-۹۵ مدیریت آموزش وپرورش شهرستان شبستر را یاری نموده اند گزارشی از روند بازگشایی مدارس در مهر و آغاز سالتحصیلی را ارائه داد.

وی در ادامه به نقش کلیدی معلمان اشاره کرد و گفت: معلم اصلی ترین و تأثیرگذار ترین مولفه تعلیم و تربیت و بنیادی ترین عنصر تحول آفرین است.
مدیر دستگاه تعلیم و تربیت منطقه داشتن تعهد حرفه ای، عمل حرفه ای و دانش حرفه ای را ۳ ویژگی بارز معلمان در عصر کنونی دانست.

سرتیپی با بیان اینکه یقینا پرسش مهر رییس جمهور که همه ساله در آغاز بازگشایی مدارس مطرح می گردد، می‌تواند گام موثری در پرورش روحیه پرسش‌گری دانش آموزان باشد، گفت : پرسش مهر اقدام موثری است تا دانش آموزان نسبت به رخدادهای محیطی، داخلی و بین‌المللی حساس‌تر شوند و اگر دانش آموز ما در مدرسه یاد بگیرد و سوال کند می‌تواند در آینده موفق‌تر باشد.

وی با بیان اینکه جلسات شورای آموزش و پرورش با حضور اعضا به صورت ماهانه برگزار می شود، ادامه داد: شورای آموزش و پرورش در زمینه‌های متفاوتی همچون مسائل آموزشی، پرورشی، اداری مالی، خدماتی رفاهی و…. به صورت تخصصی موضوع و مسائل را مورد بررسی قرار می ‌دهد و مصوبات آن توسط مدارس لازم‌الاجراست.

مدیر آموزش و پرورش شبستر در پایان یادآور شد: این شورا، معضلات کلی آموزش و پرورش را مورد بررسی قرار می ‌دهد تا شرایط آموزشی و پرورشی مناسبی را برای دانش‌آموزان در مدارس فراهم کند.

img_2944 img-2958

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب