۱۴:۰۵:۵۱ - شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شرکت مردم شبستر در سرشماری موجب برنامه ریزی صحیح واخذ امکانات لازم برای پیشرفت شهر می شود
مهندس سیروس اشرفی جهت شرکت شهروندان شبستر در برنامه سرشماری نفوس و مسکن طی پیامی مردم را به این امر دعوت نمود. متن پیام بدین شرح است : بسمه تعالی قابل توجه شهروندان محترم و با فرهنگ شبستر جمعیت یک شهر می‌تواند مقدمات توسعه آن شهر را فراهم نماید و قطب‌بندی مراکز شهری در ایران […]

مهندس سیروس اشرفی جهت شرکت شهروندان شبستر در برنامه سرشماری نفوس و مسکن طی پیامی مردم را به این امر دعوت نمود.
متن پیام بدین شرح است :

بسمه تعالی

قابل توجه شهروندان محترم و با فرهنگ شبستر
جمعیت یک شهر می‌تواند مقدمات توسعه آن شهر را فراهم نماید و قطب‌بندی مراکز شهری در ایران بیشتر بر مبنای جمعیت شهرها بوده و امکانات و اعتبارات در هر شهر با توجه به جمعیت آن شهر توزیع می‌گردد.برنامه سرشماری کاملترین و موثرترین شیوه جمع آوری اطلاعات و نیاز برای برنامه ریزی یک کشور ، شهر و روستا محسوب می گردد. شرکت مردم شبستر دربرنامه سرشماری علاوه بر اینکه آمارجمعیت این شهر را مشخص می نماید بلکه می تواند موجب برنامه ریزی صحیح و اخذ امکانات لازم برای پیشرفت تحصیلی فرزندان ، مراکز بهداشتی ، آموزشی و مدارس این شهرمحسوب گردد. وضعیت و آمار بیکاران جوانان شهرمان مشخص خواهد شد و در برنامه ریزی مناسب جهت اشتغال زایی جوانان توسط مسئولین کمک شایانی خواهد شد. وضعیت مسکن جوانان ، ازدواج ومهاجرت یا کوچ از شهر مشخص میگردد.
مردم متدین ، انقلابی و ولایت مدار شبستر همانگونه که در تمامی عرصه ها پشتیبان ولایت و انقلاب خود بوده اند و از آنجا که به همت دولت محترم تدبیر و امید برنامه سرشماری نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ و بخشی از آن به منظور کاهش حجم کار ماموران، کاهش هزینه و صرفه جویی در وقت به صورت اینترنتی از سوم مهر ماه آغاز گردید لذا از شما همشهریان عزیز تقاضامندیم جهت شرکت دراین امر خطیر با دردست داشتن کارت ملی اعضای خانواده و کدپستی خود به دفاتر یا کانون های محل ثبت نام سرشماری اینترنتی مراجعه نمائید .
قابل ذکر است که آمار این سرشماری کاملا محرمانه بوده و از سوی دولت محترم این اطلاعات به هیچ سازمان و یا شخصی داده نمی‌شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب