۱۰:۱۲:۲۳ - چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد
مردم داری و توجه به نیازهای مردم ،جزء وظایف اصلی فرمانداران است
شهرتی فر در جلسه تکریم و معارفه فرمانداران شهرستان شبستر مردم داری و توجه به نیازهای مردم را جزء وظایف اصلی فرمانداران دانست و گفت: نظارت عالی بر دستگاهها و تامین امنیت شهرستان بر عهده فرماندار است که در کنار آن عمل به سیاستهای دولت تدبیر و امید و توجه به بخش خصوصی و سازمانهای […]

شهرتی فر در جلسه تکریم و معارفه فرمانداران شهرستان شبستر مردم داری و توجه به نیازهای مردم را جزء وظایف اصلی فرمانداران دانست و گفت: نظارت عالی بر دستگاهها و تامین امنیت شهرستان بر عهده فرماندار است که در کنار آن عمل به سیاستهای دولت تدبیر و امید و توجه به بخش خصوصی و سازمانهای مردم نهاد و عنایت ویژه به خانواده های معظم شهداء، جانبازان و ایثارگران و آزادگان ضروری است.
وی افزود: در کنار وحدت عمومی، ثبات حاکم بر جامعه و امنیت مثال زدنی باید قدردان مردم و مسئولین و شاکر خداوند باشیم و در جهت افزایش فعالیت اقتصادی،خروج از رکود و جذب سرمایه گذاران و سرمایه های متفرق همت کنیم که این مسئولیت متوجه تمام مسئولان و در راس آنها متوجه فرمانداران است. انتظار داریم رضایت مردم تامین شده و در درجه اول به سیاستهای ابلاغی کلان نظام ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و سیاستهای دولت محترم توجه ویژه شود.
شهرتی فر بر توجه به اهداف والای انقلاب اسلامی در برنامه های دهه فجر تاکید کرد و اظهار داشت: علیرغم مانع تراشی دشمنان نظام به حمد و قوه الهی شرایط را تا این برهه به خوبی پیش برده ایم لذا نیاز است علت دشمنی و شرح دشمنی دشمنان نظام را توضیح دهیم تا جوانان بدانند مسئولین امر متوجه اوضاع هستند و برای خروج از بحران برنامه ای مدون دارند.
منصور طالب پور در مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان شبستر ضمن تشکر از همدلی و همراهی مردم و مسئولین و امام جمعه محترم شبستر گفت: در طی مدت مسئولیتم سعی و اهتمام ویژه ای در عملی کردن سیاستهای دولت داشتم که همان سیاستهای اعتدال و امید بود.
حجت الاسلاسلام و المسلمین محمدزاده امام جمعه محترم شهرستان با اشاره با آغاز ایام الله دهه فجر و تسلیت ایام فاطمیه بیان داشت: انقلاب اسلامی تداوم حرکت پیامبر و اهل بیت است و نعمت بزرگی است که به حکم عقل و شرع باید از این نعمت حراست و حفاظت کنیم.
وی اتحاد موجود درجامعه را یکی از مهمترین فاکتورهای تداوم انقلاب اسلامی عنوان نمود و افزود: دشمن در صدد ضربه زدن به ایمان و باور مردم است و اعتقادات اصلی و زیربنایی را هدف گرفته است.
امام جمعه شبستر از زحمات آقای مهندس طالب پور تشکر و صداقت وی در برخورد با مردم و مسئولین و عمل به آرمانهای نظام را مهمترین صفت بارز وی دانست.
آقای مهندس مستفید فرماندار شهرستان شبستر رسالت خود را تلاش در جهت پیشبرد اهداف نظام و سیاستهای دولت در سایه همدلی و همکاری مردم و مسئولین شهرستان دانست.
شایان ذکر است مهندس مستفید دارای سوابق مدیریتی از جمله: معاون شهردار، معاون فرماندار سراب، بخشدار و فرماندار هشترود بوده و در رشته مدیریت فارغ التحصیل و دارای مدرک مهندسی صنایع از دانشگاه امیرکبیر می باشد.

گزارش تصویری :

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب