۱۳:۳۹:۴۷ - یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار شهرستان شبستر:
نمایشگاه توانمندی های روستایی جشنواره ملی مناطق است / شهرستان شبستر کلکسیون استعدادها و پتانسیل های اقتصادی و فرهنگی است
منصور طالب پور در جلسه هماهنگی سومین نمایشگاه معرفی توانمندیهای روستائیان و عشایر کشور گفت: این نمایشگاه در واقع جشنواره ملی مناطق است و با توجه ظرفیت ها ، پتانسیل ها و استعداد های ذاتی شهرستان در حوزه روستایی برنامه ریزی های لازم جهت حضور شهرستان در خور ، آوازه و شان شبستر انجام شود. […]

منصور طالب پور در جلسه هماهنگی سومین نمایشگاه معرفی توانمندیهای روستائیان و عشایر کشور گفت: این نمایشگاه در واقع جشنواره ملی مناطق است و با توجه ظرفیت ها ، پتانسیل ها و استعداد های ذاتی شهرستان در حوزه روستایی برنامه ریزی های لازم جهت حضور شهرستان در خور ، آوازه و شان شبستر انجام شود.
وی اظهار داشت: شهرستان شبستر کلکسیون استعدادها و پتانسیل های اقتصادی و فرهنگی است و جلب مشارکت و همکاری بخشهای دولتی و خصوصی در بالابردن سطح کیفی غرفه شهرستان بسیار مهم خواهدبوده این نمایشگاه فرصتی بی نظیر برای بازاریابی و عرضه محصولات واحد های تولیدی مستقر در روستای شهرستان بشمار می رود.
فرماندار افزود: با توجه به اینکه در نمایشگاه سال قبل استان عنوان سومی و غرفه شهرستان رتبه برتر استانی را بدست آورده بر حضور بهتر ، پربارتر ، پرمحتوا و پررنگ تر از سال قبل تاکید داشته و در این راستا استفاده از ظرفیت سازمانهای مردم نهاد و معرفی مفاخر شهرستان و طرحهای برگزیده اجراشده در روستاهای مدنظر و هدف را خواستار شد.
طالب پور با اشاره به ظرفیت های گردشگری شهرستان گفت : مزیتهای گردشگری و صنایع دستی و صبغه فرهنگی غنی و پربار شهرستان یکی دیگر از پتانسیلهای قوی برای معرفی هرچه بیشتر شهرستان شبستر می باشد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب