۱۳:۳۱:۲۲ - یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
‍ (https://attach.fahares.com/VE66NNirtLVsv21be5JnsA==) 💠فرماندار شبستر در شورای آموزش و پرورش شهرستان شبستر:
۳۵ درصد مدارس منطقه شبستر، خیرساز هستند
فرماندار شبستر در دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان با اعلام این مطلب و ذکر این نقطه که تعداد مدارس خیرساز در سطح منطقه در حال افزایش است افزود: در حال حاضر ۳۵ درصد مدارس منطقه شبستر، خیرساز و بافت ۳۰ درصد مدارس منطقه فرسوده و قدیمی هستند اظهار امیدواری کرد به همت خیرین […]

فرماندار شبستر در دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان با اعلام این مطلب و ذکر این نقطه که تعداد مدارس خیرساز در سطح منطقه در حال افزایش است افزود: در حال حاضر ۳۵ درصد مدارس منطقه شبستر، خیرساز و بافت ۳۰ درصد مدارس منطقه فرسوده و قدیمی هستند اظهار امیدواری کرد به همت خیرین منطقه این مدارس تخریب و بازسازی شوند.

منصور طالب پور در ادامه نقش خیرین این شهرستان را در توسعه فضاهای آموزشی برجسته و ستودنی عنوان کرد.

وی گفت: ارتباط خیرین و آموزش و پرورش بایستی همیشه دوسویه و تعاملی باشد و جذب و پیگیری تعهدات خیرین بعد از برگزاری جشنواره ها مورد انتظار است.

مدیر آموزش و پرورش شبستر هم در این جلسه از افتتاح ۶ باب نمازخانه و یک کارگاه برق آموزشی در منطقه شبستر خبر داد.

ابوالفضل اکرمی افزود در دهه فجر امسال ۴ باب نمازخانه در روستاهای علیشاه ، کافی الملک ، کوزه کنان و بنیس و ۱باب کارگاه برق هنرستان محمود شفاعی شندآباد افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی از تمهید مقدمات برای برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار در تهران خبر داد و گفت: در جهت تقدیر و تشکر از زحمات خیرین نیک اندیش جشنواره خیرین شهرستان شبستر اواخر بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب