۱۸:۰۴:۳۴ - سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار شبستر:
مسئولین با اتحاد و همدلی به فکر رفع مشکلات مردم باشند
فرماندار شهرستان شبستر ضمن اشاره به دستور کار جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان در خصوص تشکیل ستاد دهه مبارک فجر و هماهنگی برگزاری برنامه های نهم دیماه افزود: بر اجرای برنامه های فرهنگی و برگزاری باشکوه مراسم دهه فجر تاکید و از تمام ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان نیز خواست نسبت به اعلام و […]

فرماندار شهرستان شبستر ضمن اشاره به دستور کار جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان در خصوص تشکیل ستاد دهه مبارک فجر و هماهنگی برگزاری برنامه های نهم دیماه افزود: بر اجرای برنامه های فرهنگی و برگزاری باشکوه مراسم دهه فجر تاکید و از تمام ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان نیز خواست نسبت به اعلام و معرفی پروژه های قابل افتتاح و برنام های فرهنگی دردهه فجر در زمان مناسب اقدام نمایند تا هماهنگی لازم با ستاد مربوطه صورت پذیرد.
وی با گرامیداشت ایام الله دهه فجر گفت: کشورمان بیش از ۱۷۰ سال محل جولان بیگانگان بود و تمام مسایل اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی کشور دستخوش مداخله بیگانگان قرار می گرفت. انقلاب اسلامی فصل جدیدی از حکومت عدل الهی و برگرفته از تعالیم دین مقدس اسلام بود و کلیه معادلاتی که در قالب نظم نوین جهانی از سوی استعمارگران تدوین شده بود و توسط دست نشاندگان منطقه اجرا می شد به هم ریخت.
با توجه به صدور انقلاب اسلامی و خیزش بوجود آمده در منطقه تمام ملتهای خاورمیانه دریافته اند که اگر بدنبال هویت واقعی خود بگردند چاره ای جز مراجعه به مردم و و ریشه های اسلامی و ملی خود ندارند.
امروز مهمترین مساله اتحاد و همبستگی مردم است ، آحاد مردم و مسئولین باید دست در دست هم هدفشان خدمت گذاری به مردم باشد و البته شان مسئولین نظام هم غیر از این نیست. همه باهم و با وجدانی آگاه اجازه بروز خلل و دخالت دشمن را ندهیم و اگر به ارزشهایمان معتقد باشیم باید سختی هایی را تحمل کنیم. اگرمردم مشاهده کنند مسئولین با اتحاد و همدلی به فکر رفع مشکلات مردم هستند دلگرم و امیدوارتر خواهندبود .
طالب پور در پایان جلسه با پرداختن به مشکلات فرهنگی موجود در جامعه منجمله فضای مجازی وتاثیرات مخرب آن گفت: با شناسایی گروههای مرجع و استفاده از کارشناسان خصوصاً اساتید دانشگاهها می توان در جهت اطلاع رسانی و کاهش آسیبهای فضای مجازی اقدام نمود. تحقق این امر نیازمند برخورد علمی است و نکته مهم در این زمینه بحث اقناع جوانان و تولید محتوای موردنیاز آنان متناسب با فرهنگ و باور ملی و اسلامی است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب