۷:۵۱:۳۸ - سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار شبستر :
تخصیص ۴ هزار میلیارد ریال اعتبار جهت ایجاد اشتغال پایدار روستایی
منصور طالب پور فرماندار شهرستان شبستر در مراسم افتتاح پروژه های عمرانی روستای کافی الملک با اشاره به اختصاص مبلغ۱/۵میلیون دلار معادل ۵۰ هزار میلیارد ریال برای ایجاد اشتعال پایدار روستایی خبر داد

منصور طالب پور فرماندار شهرستان شبستر در مراسم افتتاح پروژه های عمرانی روستای کافی الملک با اشاره به اختصاص مبلغ۱/۵میلیون دلار معادل ۵۰ هزار میلیارد ریال برای ایجاد اشتعال پایدار روستایی خبر داد و گفت :حدود ۴ هزار میلیارد ریال از محل صندوق توسعه ارضی بصورت تسهیلات کم بهره و شناور به استان آذربایجان شرقی اختصاص یافته است.
وی افزود : از سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی خصوصاجوانان کار آفرین روستایی شهرستان انتظار می رود سهم قابل توجهی از این اعتبارات را جذب و در جهت ایجاد اشتغال مولد هزینه نمایند.
فرماندار شبستر همچنین تاکید کرد :با توجه به تنوع تسهیلات بانکی و سهولت اخذ مجوز برای فعالیت های اشتغال زا ، هیچ درخواستی برای ایجاد اشتغال با استفاده از تسهیلات بانکی در شهرستان شبستر بی پاسخ نخواهد ماند.
در این مراسم روکش آسفالت جاده روستا به طول ۴/۵کیلومتر با اعتبار ۴ میلیارد ریال ، عملیات تعویض و اصلاح شبکه آب شرب به طول۹کیلومتر با اعتبار ۴۲ میلیارد ریال وآسفالت ریزی معابر روستا به مساحت ۱۸ هزار متر مربع با اعتبار ۳۶ میلیارد ریال و تعویض ، جابجایی و اصلاح شبکه تیرهای برق به ارزش ریالی۱۶ میلیارد ریال از جمله طرحهایی بود که امروز با حضور فرماندار ، امام جمعه ، بخشدار مرکزی شبستر و جمعی از مسئولان شهرستانی و محلی به بهره برداری رسید.
گفتنی است برای اجرای پروژه های فوق مبلغی در حدود ۵میلیارد تومان بصورت خودیاری و مشارکت مردمی پرداخت شده و در ادامه این مراسم عملیات اجرایی ورزشگاه به مساحت پنج هزار متر مربع به ارزش ریالی ده میلیارد ریال که از طرف یک فرد خیر تقبل شده است آغاز شد.
شایان ذکر است فرماندار و امام جمعه شهرستان شبستر و هیات همراه از درمانگاه خیرساز کافی الملک بازدید کردنداین درمانگاه در زمینی به مساحت هفتصدو سی متر مربع با پنجاه درصد پیشرفت که در دست ساخت میباشد که هزینه ده میلیارد ریال آن را یک فرد خیر کافی الملکی تقبل کرده است.

گزارش تصویری :

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب