۹:۲۰:۲۷ - یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار آذربایجان شرقی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان شبستر:
دستگاه‌های اجرایی بایدبرای حل مشکلات واحدهای تولیدی تلاش کنند
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به مشکلات پیش روی سرمایه گذاران و مدیران واحدهای تولیدی گفت:دستگاه‌های اجرایی باید در جهت حل مشکلات واحدهای تولیدی تلاش کنند.

مجید خدابخش عصر امروز با حضور در شهرستان شبستر ضمن بازدید از واحدهای تولیدی شرکت کشت و صنعت آذربایجان در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان شبستر شرکت کرد.

استاندار آذربایجان شرقی در این نشست با اشاره به بازدیدهای انجام شده اظهار داشت: خوشبختانه کارهای مثبتی در شهرستان شبستر انجام شده و کشت و صنعت آذربایجان حرکت بزرگی برای این شهرستان است.

وی اظهار کرد: آقای ژائله مدیر این واحدهای تولیدی نماد خلاقیت آذربایجان است چرا که ۱۵ هزار نفر نیرو در این واحدهای تولیدی مشغول به کار هستند و باید به عنوان الگوی موفق برای شهرستان‌های دیگر معرفی شود.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه کارآفرینان الگوهای موفق جامعه هستند افزود: این الگوها باید معرفی شوند و نباید ماده و تبصره‌ها مانع از رونق تولید و اشتغال‌زایی در جامعه شود.

وی با بیان اینکه رفع موانع و مشکلات تولدی از اهداف سفر به شهرستان‌ها است افزود: سرمایه گذاری مشکلات اشتغال کشور را حل می‌کند و باید حمایت‌های لازم از سرمایه گذاران انجام شود.

خدابخش با اشاره به مشکلات پیش روی سرمایه گذاران و مدیران واحدهای تولیدی عنوان کرد:دستگاه‌های اجرایی باید در جهت حل مشکلات واحدهای تولیدی تلاش کنند.

وی با تاکید بر رونق تولید خاطرنشان کرد:دستگاه‌های اجرایی باید در جهت توسعه و رونق تولید در جامعه همت کنند و انتظار داریم مدیران از شهرستان بیایند بگویند اینجا گیر قانونی است تا مشکلات مشخص شده و حل شوند.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به آسیب‌های نبود اشتغال در جامعه عنوان کرد: عوامل مختلفی در ارتکاب جرم دخیل هستند که یکی از مهم‌ترین آنها بیکاری و عدم داشتن منبع درآمد است.

وی ادامه داد: هر زندانی ۱۸ میلیون در ایران سالیانه هزینه دارد و باید با ترویج اشتغال و حمایت از سرمایه گذاران زمینه فعالیت جوانان در واحدهای تولیدی را فراهم کنیم.

خدابخش در بخش پایانی سخنان خود خاطرنشان کرد: مسئولین ذی‌ربط در حوزه تولید نباید غفلت کرده و بی توجهی کنند چرا که پاسخگو خواهند شد و باید در این عرصه فعال‌تر شوند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب