۱۳:۰۰:۴۷ - چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار شبستردر دیدار با روسای هیات های ورزشی:
توسعه ورزش موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود / افتتاح و بهره برداری از ۱۵ واحد خانه ورزش روستایی در هفته تربیت بدنی
منصور طالب پور فرماندار شهرستان شبستر : ورزش بهترین ابزار جهت پر کردن اوقات فراغت جوانان و کم هزینه ترین کانال برای کنترل رفتار جوانان و کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه است.

منصور طالب پور فرماندار شهرستان شبستر روز دوشنبه در نشستی بمناسبت هفته ورزش و تربیت بدنی با رؤسای هیأت‌های ورزشی شهرستان که در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد با اشاره به اهمیت سلامتی و ورزش در جامعه گفت: ورزش بهترین ابزار جهت پر کردن اوقات فراغت جوانان و کم هزینه ترین کانال برای کنترل رفتار جوانان و کاهش آسیب های اجتماعی در  جامعه است.

وی افزود : توسعه و ارتقای شاخص های ورزشی شهرستان در گرو مشارکت خیرین و استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل بخش خصوصی  و اسپانسری (حمایت های واحد های تولیدی )در حوزه ورزش است .

رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شبستر اضافه کرد : کسب رتبه اول استانی در  جذب ورزشکار سازمان یافته و کسب رتبه برتر استانی واحد روابط عمومی توسط اداره ورزش و جوان شهرستان را افتخاری بزرگ بوده که در سایه تلاش های شبانه روزی محقق شده است.

فرماندار شبستر از افتتاح و بهره برداری از ۱۵ واحد خانه ورزش روستایی در هفته ورزش و تربیت بدنی خبر داد و اظهار داشت : راه اندازی این واحد ها گام بزرگی در ارائه خدمات دولت در روستا و گسترش فرهنگی ورزش در بین روستائیان می باشد.

گفتنی است طرح خانه ورزش در روستاهایی که فاقد فضای ورزشی می باشند دهیاری و شورای روستا مکانی را جهت تجهیز وسایلی از قبیل میز پینگ پنگ (تنیس) – فوتبال دستی – دارت- وسایل بدن سازی، شطرنج و …. را در اختیار اداره ورزش و جوانان قرار می دهد که پس از تجهیز ، اداره ورزش و جوانان این مکان را جهت حفظ و نگهداری و همچنین معرفی فردی معتمد (رابط ورزشی) قرار می دهد تا جوانان و اهالی آن روستا بطور رایگان از تجهیزات ورزشی استفاده کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب